Rezerwacja szczeniąt
Osoby zainteresowane nabyciem szczenięcia w naszej hodowlii prosimy o wcześniejsze podanie mailem lub telefonicznie swoich danych kontaktowych, tj. nazwiska, adresu i numeru telefonu oraz zadeklarowanie płci szczenięcia. Nasze dane kontaktowe znajdziecie państwo w zakładce "Kontakt".

Zapisy te ułatwią nam kontakt z Państwem w momencie kiedy szczenięta urodzą się. Przed narodzinami szczeniąt nie pobieramy żadnej wpłaty celem rezerwacji.

Kiedy szczenięta się urodzą kontaktujemy się z osobami z "kolejki" i jeśli dochodzimy do porozumienia prosimy
o wpłatę zadatku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie umieszczamy komunikat "Zarezerwowany" na stronie internetowej przy konkretnym szczenięciu. Resztę uzgodnionej kwoty nabywca płaci przy odbiorze szczenięcia.

Ostateczna rezerwacja szczenięcia następuje w momencie odnotowania na naszym koncie bankowym wpłaconego zadatku w wysokości 500 zł na zakup szczenięcia. Zadatek ten nie podlega zwrotowi w momencie rezygnacji z zakupu szczenięcia.

Odbiór szczenięcia

Szczenięta opuszczają hodowlę w wieku 9 tygodni. Są już wtedy 3-krotnie odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane (nr czipu widnieje też w metryczce), posiadają metryczkę i książeczkę zdrowia, samodzielnie spożywają suchą karmę przeznaczoną dla szczeniąt.

UWAGA!

Nie sprzedajemy naszych szczeniąt:
- bez rodowodu
- "pseudohodowcom" w celu dalszej produkcji szczeniąt "rasowych bez rodowodu"
- pośrednikom do dalszej sprzedaży
Nie obcinamy ogonków nawet na "specjalne życzenie"
Nie dowozimy szczeniąt do nabywcy (możliwy tylko osobisty odbiór w hodowli) 
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW